Keď cestujem po svete zaujímajú ma produkty typické pre danú krajinu. Keď navštívim Maďarsko tak si vždy dám halászle a perkelt. Roky rokúce miluje ich réteše.

Keď so v Poľsku kúpi s krowky, v Švajčiarsku si kupujem syry a čokoládu,  v Nemecku si určite dám bielu klobásu a pivo. V Rusku si dám slanú rybu a stakán vodky.V Čechách si dám knedlo, vepřo , zélo.

 

Ak niekto príde k nám na Slovensko- tak asi tiež túži ochutnať naše špeciality a vidieť naše pamiatky, ochutnať naše minerálne pramene, spať v našich rezortoch.

 
hory


  • V každej oblasti máme predsa niečo výnimočné. V gastronómii sú to bryndzové halušky a borovička.

  • Naše hrady a zámky sú tak nádherné, že našťastie ide o nich chýr do sveta sám.


 


  • Krása našej prírody- nielen tej tatranskej je jedinečná a neopísateľná. Mnohé rastliny rastú iba na našom území a patria ku skvostom Európy. Rovnako zvieratá a vtáci. Aj také netopiere sú natoľko výnimočnými, že dokážu prilákať množstvo turistov zo sveta.


 

Služby hotelierstva sa výrazne zlepšili .Máme vynikajúci produkt ! Máme  jeden európsky unikát. Aquacity v Poprade je unikátom samým o sebe. Máme byť na čo hrdí ! AquaCity u nás v Poprade je nezávislé na cudzej dodávke energie a vďaka ich využívaniu  vlastnej geotermálnej vody a slnečnej energie sa im darí denne zabráni tomu, aby sa približne 27 ton  škodlivého oxidu uhličitého uvoľnilo do našej  atmosféry.  Tomuto mimoriadnemu stredisku sa darí mať jednak nižšie  náklady na energie a zároveň takto získané úspory môže vracať späť zákazníkom v podobe výborných cien pobytov. Získalo aj niekoľko ocenení. Viac ako 200 tisíc svetových  odborníkov zo 190 krajín udelilo prestížnu cenu pre AquaCity Poprad .Toto zariadenie je  víťazom v prestížnej medzinárodnej súťaži World Travel Awards  a to v kategórii “Worlds Leading Green Resort”  v rokoch  2007 a 2008 – Najlepšie ekologické stredisko na svete.

orel

 

Vedeli ste o tom ? Tušili ste, že práve u nás je najlepšie ekologické zariadenie na svete ?

Neváhajte a choďte tam.

 

Buďme hrdými na to  čo máme u nás doma !

A jeden výnimočný produkt máme aj my!
4 (80%)8